HABERLER / Hatay İl Müftülüğü Personeline ‘Başarı Belgesi’
Hatay İl Müftülüğü Personeline ‘Başarı Belgesi’
Bookmark and Share
24.7.2012 17:02:04
Hatay Valisi Sayın M. Celalettin Lekesiz, İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu ve Müftülük personelini ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi.
 
24 Temmuz 2012 Salı günü saat 15.30’da Tayfur Sökmen Toplantı Salonu’nda gerçekleşen belge dağıtım töreninde konuşan Hatay Valisi Sayın M. Celalettin Lekesiz, 23 Temmuz’da kutladığımız Hatay’ın Anavatan’a katılma süreci hakkında bilgi verdi. Çok farklı güzellikleri, özellikleri ve zenginlikleri olan cennet gibi bir ilde yaşadığımızı vurgulayan Lekesiz, bu cennet ilin tarihinin ve değerinin bilinmesinin, gelecek kuşaklara da en iyi şekilde aktarılmasının önemi üzerinde durdu.
 
İlimizin ve ülkemizin her alanda daha üst noktalara taşınabilmesi için tüm kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum örgütlerimiz, odalarımız, ilimizin tüm dinamikleri ile beraber bir çabanın içerisinde olduğumuzu ifade eden Lekesiz, ‘Tüm bunlar yapılırken toplumsal moral ve motivasyonun yüksek olması, toplumun çekirdeği olan aile yapımızın çözülmemesi, gücünü muhafaza etmesi, gençlerimizin yitmemesi daha güçlü bir geleceği kurabilmemiz için çok önemli. Büyüğe saygı, küçüğe sevgi, ahde vefa, güzel ahlak, toplumsal motivasyon gibi tüm bu güzellikleri ilimiz genelinde sohbetlerinizde en iyi şekilde anlatarak, paylaşarak üstün bir görev anlayışı ile vatandaşımıza hizmet sunuyorsunuz. Emsallerinize göre farklılıklarınız fark edildiğinden dolayı sizleri başarı belgesi ile ödüllendirmeyi uygun gördük. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.’ dedi.
 
İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu da, ‘Sayın Valimizden ‘Başarı Belgesi’ almanın manevi değeri bizim için oldukça önemlidir. Teşekkür ederiz.’dedi.

D
aha sonra, İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu ve 36 personele belgeleri dağıtıldı.
 
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 
 
 
 
 
 
 
 


T.C. Hatay Valiliği © 2012
Adres : Kışlasaray Mah. Vilayet Cad. Hükümet Konağı 31100 Antakya/HATAY
Telefon : 0 326 214 62 13-14 / e-posta: hatay@icisleri.gov.tr